home page
about us
services
products
news
contacts
 

Kancelaria
Brokera Ubezpieczeniowego


Marcin Wojtkowiak
tel. kom.: 796 983 429
wyślij mail
formularz kontaktowy

Szanowni Państwo – potencjalni Klienci!

Kancelaria jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym. Działa w oparciu o zezwolenie Komisja Nadzoru Finansowego nr 1574/09 z dnia 21 kwietnia 2009 r. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu wykonywania czynności brokerskich na sumę gwarancyjną 1.500.000 EUR.

zezwolenie.pdf

ZESPÓŁ:
marcin wojtkowiak broker ubezpieczeniowy

Marcin Wojtkowiak - Właściciel Kancelarii

Broker ubezpieczeniowy (egzamin brokerski złożyłem w roku 2008). W branży ubezpieczeniowej pracuję od 2005 roku. Niemalże od początku kariery zawodowej związałem się z rynkiem brokerskim. Doświadczenie zdobyłem na obsłudze brokerskiej jednostek sektora finansów publicznych.

Doktor nauk ekonomicznych, absolwent specjalności Ubezpieczenia Gospodarcze w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Autor kilkunastu artykułów naukowych z zakresu ubezpieczeń. Adiunkt w Katedrze Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 
damian jakubowski broker ubezpieczeniowy

Damian Jakubowski - Broker Ubezpieczeniowy

Broker ubezpieczeniowy z zawodu i z pasji . Wieloletnie doświadczenie zdobywałem m.in. jako underwriter ubezpieczeń flotowych w zakładzie ubezpieczeń i broker. W branży brokerskiej specjalizuję się w szeroko pojętych ubezpieczeniach komunikacyjnych, a także majątkowych.

tel. kom.: 690 983 429
e-mail: damian.jakubowski@wojtkowiak-broker.pl

 

Home | O firmie | Istota usług | Oferta | Na życie | Utrata Dochodu | Kontakt